Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 92

13279.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Széchenyi Zsigmond 7 db könyve: Csui!... Afrikai vadásznapló 1928. október - 1929 április; Alaszkában vadásztam. Vadásznapló 1935. augusztus-október; Hengergő homok. Sivatagi vadásznapló; Năhar. Indiai útinapló; Ahogy elkezdődött. Egy magyar vadász hitvallása (1. rész); Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása (2. rész); Denaturált Afrika (feleségemmel a fekete földrészen). Bp., 1962-1968, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kicsit kopott félvászon kötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
13280.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
21
13281.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Az Aradi Főgymnasium története. Közzéteszi Himpfner Béla igazgató. Arad, 1896, Gyulai István Könyvnyomdája. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, belsejében ceruzás firkákkal, kopottas állapotban.
13282.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Sághy Gyula: Házsongárdi rekviem. Norvégia, Anirén Magánkiadó. 4073. számozott kiadás. Kiadói kartonált kötés, sok színes fotóval illusztrált, szép állapotban.
13283.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Kordos László: Magyarország barlangjai. Bp., 1984, Gondolat. Félvászon kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13284.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Kessler Hubert: A Nagy-Baradla. Hazánk legnagyobb természeti ritkasága. Kiadja a Budapesti Egyetemi Turista Egyesület Barlangkutató Szakosztálya. Bp., 1934, Springer ny. 46p. + Kessler Hubert: Látogatás Baradla (Aggteleki cseppkőbarlang) megszállt terület alá nyúló és a csehek által kezelt szakaszában. 12p.
13285.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
13286.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Orbán Balázs: Torda város és környéke. 33 nagy 12 szövegképpel. Budapest, 1889, Pesti Könyvnyomda. Reprint kiadás! + Orbán Balázs eszméi kísérőtanulmány. Kiadói egészvászon kötésben, fedő borító szakadt, egyébként szép állapotban.
13287.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13288.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13289.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Volt egyszer egy konzervgyár. A Nagykőrösi Konzervgyár története. Szerk.: Sasvári György. Nagykőrös, 2008, Új Heti Hírek. A DVD-melléklet hiányzik. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13290.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft