Róvó Aladár: A betű. Hogyan készül a könyv. A könyvnyomdai műipar ismertetése.
Bp.,1929, Fővárosi Könyvkiadó. A fametszetek Kaza György grafikai műintézetében készültek. Kiadói, sérült papírborítóban. A szerző aláírásával.
Mühe, Richard, Vogel, M. Horand: Alte Uhren. Ein Handbuch europaischer Tischuhren, Wanduhren und Bodensatnduhren. München, 1976, Georg D. W. Callwey.
Tele színes ill., fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Szép állapotban.
Navratil Ákos: Közgazdaságtani és pénzügytani jegyzetek.
Bp. 1906. Politzer. (1) 797p. A címlap a 416. oldal után kötve. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon védőkötés, szép állapotban.