Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 193

13873.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-18. kötet. Pótkötetekkel. Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. Néhány kötet gerince sérült, de a legtöbb ép, néhol kopásokkal.  A sorozatban benne az összes vármegye térképe, valamint más térképek, szép litho táblák
13874.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
13875.
T2/3

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
13876.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
13877.

Kikiáltási ár:
800 Ft
13878.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13879.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Damon, Marjorie: Kettő a kislány. Vidám elbeszélés fiatal lányok számára. Róna Emmy rajzaival.Bp., 1943, Dante. Illusztrált kiadói félvászon kötésben.Jó állapotban.
13880.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Baranyai népmesék. Bevezető tanulmánnyal és jegyzetekkel kíséri Banó István. Bp. 1941. Franklin. 301 l. Új magyar népköltési gyűjtemény. II. Laza kiadói papírkötésben
13881.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Szécsi Ferenc (szerk.): Idegen szavak nagyszótára. Bp., A kiadásért felelős:Szécsi Ferenc. Kopottas kiadói félvászon kötésben.
13882.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Abonyi Lajos Munkái. Két kötet a sorozatból. Sajtó alá rendezte Endrődi Sándor. Bp., 1905-1907, Révai. Festett Gottermayer féle egészvászon kötésben. Jó állapotban
13883.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vörösmarty költeményei I.-II. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kisérte: Gyulay Pál. Budapest é.n. Méhner Vilmos. Festett egészvászon kötésben. Tollal írt bejegyzésekkel néhány lapon
13884.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft