Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 98

Bartucz Lajos: Fajkérdés, fajkutatás. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. 58 fekete-fehér ábrával és 43 fotóval illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval.
13544.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Weninger Antal dr.: Szellem és egészség. I-II. kötet. Bp., é.n., Vörösváry. Kiadói félvászon kötésben. Tele érdekes  témákkal, ma is aktuális kérdések elemzésével.
13545.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Dr. Frigyesi József: Nőgyógyászat orvosok és orvostanhallgatók részére. Harmadik javított kiadás. Bp., 1948, Stephaneum Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, képekkel illusztrált, néhány lap kijár, kopottas állapotban.
13546.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13547.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

13548.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Körösy Kornél dr.: Az örökléstan alapismeretei. Budapest, 1936, Novák Rudolf és Társa. Kiadói papír kötésben. Szép állapotban.
13549.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13550.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

13551.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13552.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

13553.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

13554.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13555.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft