Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 98

13532.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13533.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

13534.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

13535.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

13536.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13537.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Braidwood Murray P.: Anyák tanácsadója és utmutatója gyermekeik ápolásánál. Bp., 1897, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben.
13538.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13539.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

13540.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Ekker László dr., Mahrer Ida:Gyógyszerészi chemia anorganikus rész. Bp., 1908, "Pátria". Kiadói papír kötésben.
13541.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Baudouin, Charles: Psychanalyse de l'art. Paris, 1929, Librairie Félix Alcan. Félvászon kötésben, jó állapotban.
13542.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13543.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft