Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 61

13375.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13376.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1947 Magyar Statisztikai Zsebkönyv térképpel
13377.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13378.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13379.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Baktay Ervin dr.: A csillagfejtés könyve. Az asztrológia elmélete és gyakorlata. Számos ábrával és táblázattal. Budapest, é.n., Bányai és Várkonyi. Félvászon kötésben.
13380.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13381.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Az útkérdés Magyarországon. S.a.r. Hász Sándor. Bp., 1929, Vállalkozók Lapja. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13382.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Közlekedéssel kapcsolatos könyvek: KRESZ, technikai zsebkönyv, viseltes állapotban, 6db
13383.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Yates, Raymond Francis: ABC of Television or Seeing by Radio. London, 1929, Chapman & Hall. Számos érdekes képpel, illsuztrécióval, műszaki rajzzal. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13384.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kádár Mihály: Hegesztés kézikönyve autogén- és elektromoshegesztés. Műszaki Könyvtár (Balogh Artur szerk.). Budapest, é.n., Népszava-Könyvkereskedés. Kiadói papír kötésben
13385.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bártfay Béla, Mocsáry István: Modern galvanizálás kézikönyve. Budapest, 1940, Schwanauer-Horváth. Kiadói papír kötésben.
13386.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft