Térképek

Tételek száma: 88

1935 Olaszország téli autóút térkép / Italy winter road map 66x80 cm
12572.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1943 Európa politikai térképe, Kókai Lajos kiadása, Bp., a korabeli országhatárok feltüntetésével, kis szakadásokkal, 95,5×75 cm
12573.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Európa vízrajzi és domborzati térképe, románul, üvegezett kerteben, 80×60 cm
12574.

Kikiáltási ár:
800 Ft
cca 1960 Amatőr rádiós világ térkép. / World map for the radio amateur. 54x73cm
12575.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Antonín Becvár: Atlas Coeli 1950.0 Prága, 1960, 	Nakladatelsví Ceskoslovenské Akademie Ved. Csillagtérképekkel illusztrálva. Az atlasz nem tartalmaz mellékletet.
12576.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Larousse International atlas political and economical. Publié sous la direction de Ivan Du Jonchay, Sándor Radó. Hiányos térkép melléklettel, összesen 53 db térképet tartalmaz.Paris, 1965, Libraire Larousse. Kiadói egészvászon mappában.
12577.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Alte Karten im Lichtdruck. Fünf Karten Libyens und Sambias. Folge 11. Edition Leipzig, 1976. 1 térkép hiányzik. Kiadói hengerben. 3db 53x67cm, 1db 34x53cm
12578.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1822 Carte géologique de la Hongrie et de la Transylvanie avec une partie des pays limitrophes. Moisy . 1 millimetre pour 1000 metres / cca 1822, Magyarország és Erdély földrajzi térképe. Moisy. 1 milliméter 1000 méter, 60x100cm
12579.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Andrees neuer allgemeiner und Österreichisch- Ungarischer Handatlas. In 126 Haupt- und 131 Nebenkarten. Hrsg. Scobel, A. 2. kiad. Bécs, 1909, Verlag von Moritz Perles. Gazdagon díszített, aranyozott, kissé kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
12580.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
cca 1910 Nagyselyk, impresszum nélküli katonai térkép, mérték 1:25,000, vászonra kasírozott papír, hajtogatott, 55x77cm /Nagyselyk military map
12581.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1910 Nagysenk, impresszum nélküli katonai térkép, mérték 1:25,000, vászonra kasírozott papír, hajtogatott, ceruzás jelölésekkel, 55x77cm /Nagyselyk military map
12582.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1910 Szász-Vessződ, impresszum nélküli katonai térkép, mérték 1:25,000, vászonra kasírozott papír, hajtogatott, 55x77cm /Vaszid military map
12583.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft