1887 Ciociare aus dem Sabinergebirge. Színezett fametszet a Blatter für Kostumkunde c. könyvből. Jelzett a metszeten. 28,5x20cm / Ciocare from Sabinengebirge. Colored wood engraving. Signed on the engraving.
1887 Abbé aus dem letzten Drittel des XVIII. Jahrhunderts. Színezett fametszet a Blatter für Kostumkunde c. könyvből. Jelzett a metszeten. 28,5x20cm
/ Abbot from XVIII. century.Colored wood engraving. Signed on engraving.
1887 Perser aus Konstantinopel. Színezett fametszet a Blatter für Kostumkunde c. könyvből. Jelzett a metszeten. 28,5x20cm / Persian from Istanbul. Colored wood engraving. Signed on the engraving.
1887 Krautschneider aus Montafun- Vorarlberg. Színezett fa metszet a Blatter für Kostumkunde c. könyvből. Jelzett a metszeten. 28,5x20cm / Cabbage cutter from Montafun- Vorarlberg. Colored wood engraving. Signed on engraving.
1887 Christian IV., König von Danemark. Um 1630. Színezett fametszet a Blatter für Kostumkunde c. könyvből. Jelzett a metszeten. 28,5x20cm / Christian IV. King of Denmark. About 1630.Colored wood engraving. Signed on the engraving.
1887 Bauernbrautigam aus Nürnberg Gegend. Um 1669. Színezett fametszet a Blatter für Kostumkunde c. könyvből. Jelzett a metszeten. 28,5x20cm / Peasant groom from area of Nunberg. About 1669. Colored wood engraving. Signed on the engraving.
1887 Schwedischer Tambour. Színezett fametszet a Blatter für Kostumkunde c. könyvből. Jelzett a metszetn. 28,5x20cm / Tambour from Sweden. Colored wood engraving. Signed on the engraving.
1887 Karl V., deutscher Kaiser. Um 1545. Színezett fametszet a Blatter für Kostumkunde c. könyvből. Jelzett a metszetn. 28,5x20cm / Karl V. German Emperor. About 1545. Colored wood engraving. Signed on the engraving.
1894-1936 Képes Pesti Hírlap 2 szám, Magyar Hírlap 1 szám, Literatura 1 szám: Halotti beszámolok: Kossuth Lajos, Gömbös Gyula, Apponyi Albert, Móra Ferenc
1895 Irodalmi Útmutató Révai Testvérek irod. intézet részvénytársaság könyvkereskedéséből, Corpus Iuris Hungarici 1000-1895, a teljes magyar törvénytár millenniumi emlékkiadását ismertető újság
1893 Archeologiai Értesítő - A M. Tud. Akadémia arch, bizottságának, az Orsz. régészeti s Emb társulat közlönye. Szerk. Hampel József. Uj folyam XIII. Komplett évfolyam.
Bp. 1893. MTA. Korabeli félvászon-kötésben, jó állapotban