Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 158

12966.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
12967.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12968.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Virgilii Maronis Opera I-III. Budae, 1817, Typis Regiae Universitatis Hungaricae. Félbőr kötésben, fedőlap kopottas, egyébként jó állapotú.
12969.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Farkas József: Bibliai földrajz iskolák és családok számára. Fametszvényekkel és az Igéretföldje acélmetszetű térképével. Pest, 1870. Hornyánszky. VIII. 364 p. + 1 kihajtható térképmell. (Rajzolta: Gross C. H.) Fametszetekkel gazdagon illusztrált. Korabeli, kissé kopott aranyozott vászonkötésben
12970.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
12971.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
2db könyv. Szász Béla: Az emberiség jótevői. Negy essay. A művelt közönség részére. Budapest, 1908, Hornyánszky. Herbert v. Marduschek: Wien wie es weint und lacht. Ein bunter Reigen wiener Geschicten.Wien-Leipzig, (1926).
12972.

2db könyv. Szász Béla: Az emberiség jótevői. Negy essay. A művelt közönség részére. Budapest, 1908, Hornyánszky.
Herbert v. Marduschek: Wien wie es weint und lacht. Ein bunter Reigen wiener Geschicten.Wien-Leipzig, (1926).

Kikiáltási ár:
800 Ft
12973.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
12974.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Régi, vegyes könyvtétel, kb. 50 darab, egy teli banános karton doboz, francia, német ill. magyar nyelvűek, többsége szépirodalom, de van benne vegyészet és egyéb műfaj is. Vegyes minőségben, némely szép állapotban.
12975.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Verne Gyula: Öt hét léghajón. Ötödik egyedül jogosított képes kiadás. Bp., 1923, Franklin-Társulat. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kissé kopottas, egyébként jó állapotban.
12976.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Verne Gyula: Az úszó város. Ötödik egyedül jogosított képes kiadás. Első kiadás! Bp., é.n., Franklin-Társulat. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, Kopottas fedőlap,lyukas gerinc, ill. sarok, egyébként jó állapotban.
12977.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft