Dalmady Zoltán: A sportok egészségtana. Bp., 1913, az Országos Közegészségügyi Egyesület Könyvkiadó Vállalata (Az egészség könyvtára XV.). Papírkötésben, jó állapotban.
Huszti (István) Stephanus: Jurisprudentia practica seu commentarius novus in Jus Hungaricum... I–III. kötet (egybekötve)
Budae, 1745. Typis Veronicae Nottensteinin. [14] + 331 + 465 + 132 + [68] p. Első kiadás! Magánjogi tankönyv. Korabeli, erősen megviselt bordázott gerincű egészbőr kötésben. Egy lapon kis hiány, előzéklapon számos tulajdonosi bejegyzéssel / In damaged full leather binding
A három kötet egységes, díszesen aranyozott, dombornyomásos kiadói egészvászon kötésben. Eredeti kiadói védőtokban. Gyönyörű, hibátlan állapotban!