Fotó Tételek száma: 382
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
964148
11976
226
Photo
cca 1955 Körmendy Imre: Álmosan. Fotó, jelzés nélkül. 17,5x12,5cm 964150
11977
226
Photo
cca 1955 Körmendy Imre: Tartófal. Fotó, jelzés nélkül. 16,5x12,5cm 964146
11978
226
Photo
cca 1955 Körmendy Imre: Tiszta forrásból. Fotó, jelzés nélkül. 18x12,5cm 947359
11979
226
Photo
cca 1955 Körmendy Imre: Ősz. 30x40 cm 947360
11980
226
Photo
cca 1955 Körmendy Imre: Végállomás. Paszpartuban 39x29 cm, kép méret: 23x17 cm 908798
11981
226
Photo
cca 1950 Körmendy Imre: Vízparton. Jelzett fotó. 30x40 cm (egy kis szakadással) 947354
11982
226
Photo
cca 1955 Körmendy Imre: Cséplők. (apró szakadás) 30x40 cm 947353
11983
226
Photo
cca 1955 Körmendy Imre: Alszik már. Jelzett fotó. (kis szakadás) 30x40 cm 947352
11984
226
Photo
cca 1955 Körmendy Imre: Presszós lány és vendége. 30x40 cm 947351
11985
226
Photo
1958 Körmendy Imre: Kávéfőző lány. Díjnyertes fotó. Hozzá a kiállítás díj oklevelével 30x40 cm (sarkoknál kis hiba) 996772
11986
226
3200
Photo
cca 1960 Krisch Béla (Kecskemét): Jégfüggöny a Balaton partján, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 40x25 cm 996086
11987
226
4800
Photo
cca 1930-1940 Leichtner Erzsébet vintage fotója Szentpál Olga tánccsoportjának tagjairól, matricával jelzett, 17x23,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft