Festmények és grafikák

Tételek száma: 215

Kolosváry Bálint (1928-): Halászol. Linó, papír, jelzett, sorszámozott, 29×29 cm
10060.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Folyócska. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 24×18 cm
10061.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Talpalávaló. Rézkarc, papír, jelzett, 14,5×9,5 cm
10062.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Koncz Miklós: Pécsváradi muzsikusok. Vegyes technika, papír, jelzett, 30x21 cm
10063.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10064.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Tavaszi táj. Akvarell, papír, jelzett, 35×50 cm
10065.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
10066.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kovács Erzsébet (1953-): Tűzmadár. Tűzzománc, réz lemez, jelzett, keretben, d:13 cm
10067.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Kozma Lajos (1884-1948): Ex libris, jelzett, kartonra kasírozva, 9x11 cm
10068.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1935 KMP által kiadott 12 db propaganda linómetszet különböző magyar művészektől (Józsa, Sugár, Kepes Éva, Háy, Juhász, Berda) 20x26 cm
10069.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Kron Jenő (1882 - 1974): Fürdöző bakák. 1915. Hadifogság felirattal a hátoldalon. Jelzett a rajzon. 17x11cm. Fehér passzpartúban. Üvegezett keretben: 25x19cm
10070.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
10
Krón Jenő (1882-1974): Olvasó férfi, rézkarc, papír, fa keretben, jelzett, 26,5×17,5 cm
10071.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft