Festmények és grafikák

Tételek száma: 215

Sz.M. jelzéssel: Szellemidézők. Vegyes technika, papír, jelzett, 23x33 cm
10132.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Szánthó jelzéssel: Fekvő akt. Olaj, vászon, sérült keretben, 65×110 cm
10133.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Szász Endre(1926- 2003): Férfi fej. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett keretben, 9x8 cm
10134.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11

Szendrei Alexandru: van Gogh, pirogramm-fa 24x30
10135.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Szikora Tamás (1943-2012): Aventures. Vegyes technika, karton, jelzett, üvegezett keretben, 70×60 cm
10136.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Szobotka jelzéssel: Absztrakt csendélet kancsóval, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 48,5×35,5 cm
10137.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Tichy Gyula (1879-1920): Fánál állva, linómetszet-papír, üvegezett keretben(üveg törött), 11x14 cm
10138.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
28

Tichy Gyula (1879-1920): Fésülködő akt, linómetszet-papír, üvegezett keretben, 12x9 cm
10139.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
21

Tichy Gyula (1879-1920): Kiváncsiság, linómetszet-papír, üvegezett keretben, 11x14 cm
10140.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15

Tichy Gyula (1879-1920): Nő ablakban, linómetszet-papír, üvegezett keretben, 11x19 cm
10141.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Tihanyi János Lajos (1892-1957): Tó parton. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, keretben, 60×80 cm
10142.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Tipary jelzéssel: Mátyás templom. Olaj, fa lemez, sérült, 66×50 cm
10143.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft