Festmények és grafikák Tételek száma: 215
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
996704
10132
226
Sz.M. jelzéssel: Szellemidézők. Vegyes technika, papír, jelzett, 23x33 cm 999742
10133
226
Szánthó jelzéssel: Fekvő akt. Olaj, vászon, sérült keretben, 65×110 cm 998404
10134
226
Szász Endre(1926- 2003): Férfi fej. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett keretben, 9x8 cm 366865
10135
226
Szendrei Alexandru: van Gogh, pirogramm-fa 24x30 885025
10136
226
50000
Szikora Tamás (1943-2012): Aventures. Vegyes technika, karton, jelzett, üvegezett keretben, 70×60 cm 996372
10137
226
Szobotka jelzéssel: Absztrakt csendélet kancsóval, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 48,5×35,5 cm 995984
10138
226
Tichy Gyula (1879-1920): Fánál állva, linómetszet-papír, üvegezett keretben(üveg törött), 11x14 cm 995982
10139
226
Tichy Gyula (1879-1920): Fésülködő akt, linómetszet-papír, üvegezett keretben, 12x9 cm 995986
10140
226
Tichy Gyula (1879-1920): Kiváncsiság, linómetszet-papír, üvegezett keretben, 11x14 cm 995979
10141
226
Tichy Gyula (1879-1920): Nő ablakban, linómetszet-papír, üvegezett keretben, 11x19 cm 998841
10142
226
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Tó parton. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, keretben, 60×80 cm 984030
10143
226
Tipary jelzéssel: Mátyás templom. Olaj, fa lemez, sérült, 66×50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft