Könyvek: Vallás

Tételek száma: 30

13043.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
13044.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13045.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Guye, Samuel, Michel, Henri: Mesures du temps et de lespace. Horloges, montres et instuments anciens. Fribourg, 1970, Office du Livre. Könv az órákról Tele színes ill., fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Szép állapotban.
13046.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
13047.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Compendium moralis evangelicae, sive Considerationes christianae super textum quatuor evangelistarum quo ejus lectio & meditatioa facilior reddatur iis, qui illi se applicare incipiunt. Tomus primus. Parisiis, 1694, Aegidium Denique. Kopott, lyukacsos, kiadói egészbőr kiadásban.
13048.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13049.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13051.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
13052.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Institutiones Theologicae Ad Usum Seminariorum. Auctore Gaspare Juenin. Tomus Quintus. Venetis, 1804, Paulum Balleonium. Karton kötésben, kicsit foltos, de jó állapotban.
13053.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
13054.

Pressburg 1770. Landerer. Kötés nélkül, krúdában maradt példány.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
13055.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft