Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 60

Kárpáti Aurél: Budai képes könyv. Muhits Sándor rajzaival. Bp., 1914. Az Élet. Festett, Leszik féle egészvászon kötésben
12839.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Némethy Károly: Földrajz a polgári leányiskolák használatára. 1. köt.: Európa. Az I. osztály tananyaga. Bp., 1902, Stephaneum. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.
12840.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Soós László: Tengerek kalandorai. Bp., 1942, Athenaeum. Papírkötésben, jó állapotban.
12841.

Kikiáltási ár:
800 Ft
12842.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Joó Ernő, Tóth Gábor, Tóth Sándor (szerk.): Tétény - Promontor. Budapest XXII. kerületének története. Budapest, 1970, Budapest Főváros XXII. Kerületi Tanács VB. Aranyozott, kiadói műbőr kötésben, fedőborítóval. Jó állapotú.
12844.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Norway Scenery and people, Mittet &Co. A/S-Oslo Norvég város ill., életkepek fotó album kiadvány.
12845.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Gyimesi Endre: Zalai életrajzi kislexikon. Zalaegerszeg, 1994, Zala Megyei Önkormányzati Közgyűlés. Kiadói papír kötésben. Jó állapotú.
12846.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12847.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szentesi Lajosné (szerk:) A XVI. kerület története. Budapest, 1971, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.
12848.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Somogyi Ágnes (szerk.):Adattár. Budapest XV. kerülete történetének tanulmányozásához. Budapest, 1969, XV. ker. Tanács V.B. Népművelési csoportja. Kiadói papír kötésben, jó állapotban.
12849.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
12850.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kubinyi András (et al.): Csepel története a vasgyár alapításáig.Bp., 1965, Athenaeum. Kiadói félvászon kötésben, fedőborítóval, korának megfelelő állapotban.
12851.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft