Festmények és grafikák Tételek száma: 209
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
989479
10061
225
cca 1930 Kaesz Gyula (1897-1967): Az építészet allegóriája. Fametszet papír, jelzés nélkül,kartonra ragasztva, 20×15 cm 991315
10062
225
15000
Kass János (1927-2010): Ószövetségi sorozat egy darabja. Magasnyomású rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×20 cm 991291
10063
225
15000
Kassák Lajos (1887-1967): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×28 cm 988491
10064
225
Katcy jelzéssel: Vadászkutya a zsákmánnyal. Olaj, vászon, sérült, antik keretben, 33×40 cm 990517
10065
225
Keleti Jenő, ifj.(1943-): Naplemente. Linó, papír, jelzett, 29x22 cm 990966
10066
225
Kismarty Lechner Ödön (1916-2001): Sárga váza. Akvarell, papír, jelzett, 28×46 cm 967122
10067
225
KL jelzéssel: Virágcsendélet akttal. Olaj, farost, 70×50 cm 972514
10068
225
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Ex libris Koronthály Kálmán. Rézkarc, papír, jelzett, lapméret 16x24cm 968062
10069
225
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Lány. Tusrajz, papír, hagyatéki pecséttel, 25×10 cm 972836
10070
225
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Tehenek. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×34 cm 971491
10071
225
Kondor Lajos (1926-2006): Angyal. Színes rézkarc, papír, jelzett, 17,5×7,5 cm 994688
10072
225
Kormos Balázs (1976-): Geometria, olaj falemezen, keretben, 42x56 cm (hátoldalán Sugár Gábor 2006 jelzéssel olajkép) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft