Porcelán

Tételek száma: 88

Kézzel festett tojás alakú jelzett Herendi porcelán bonbonier hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herend chinaware egg shaped bonbonier in flawless condition 7x11cm
11139.

Kézzel festett tojás alakú jelzett Herendi porcelán bonbonier hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Herend chinaware egg shaped bonbonier in flawless condition 7x11cm

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Herendi kézzel festett csipkebogyó mintás fedeles váza, tetején a rózsa sérült, jelzett, m: 20 cm
11140.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Herendi kézzel festett virágmintás váza, hibátlan, jelzett, m: 14 cm
11141.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Herendi madárral és levelekkel díszített kézzel festett hamutartó tál, apró kopásnyomokkal, hibátlan, jelzett, 14x11 cm
11142.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Herendi virágokkal díszített bonbonier, sérült, m: 8 cm, d: 9,5 cm
11143.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Herendi virágmintás dobozka, hibátlan, jelzett, 10x8x4 cm
11144.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Herendi Rothschild mintás kézzel festett bonbonier tető, hibátlan, jelzett, d: 10 cm
11145.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Herendi kézzel festett fát locsoló kisfiú és kislány, hibátlan, jelzett, 19x14 cm
11146.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Herendi kézzel festett Apponyi mintás tálka, hibátlan, jelzett, 15x11 cm
11147.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9
Herendi kézzel festett csipkebogyó mintás szív alakú kis bonbonier rózsával, hibátlan, jelzett, m: 7 cm, 7x6 cm
11148.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Herendi kézzel festett virágmintás bonbonier, tetején apró rózsával, jelzett, apró lepattanással, hajszálrepedéssel, m: 10 cm, d: 9 cm
11149.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Herendi petrezselyem mintás cukortartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7 cm, d: 7,5 cm
11150.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft