5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Alexovics Basilius: Vasárnapi prédikátziók, mellyeket a’ pesti főplébánia’ templomában élő nyelvel mondott. Téli rész.
Pest, 1789, Patzko Ferentz. 452p., Korabeli, dúsan aranyozott, bordázott gerincű egészbőrkötésben (néhány előzéklap sérülve)