A Pesti Hírlap Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben A-Z. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Színes térképekkel,fényképekkel és sok illusztrációval gazdagítva, melyek egy része 2 oldalas, kihajtható. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, hátsó gerincnél szétvált, sarkoknál kissé kopottas állapotban, borítója foltos, az egyik kihajtható illusztráció a hajtásnál szétvált.
Balla Ignác: Edison, több forrásmunka alapján. Az előszót írta Fodor István udvari tanácsos. Nyolc képpel, második kiadás. Bp., 1913, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált kötés, gerincnél szakadt, sérült, egy lap kissé szakadt, viseltes állapotban.
A szárazföldi rádiószolgálatokban használt nemzetközi jelzések kézikönyve és a nemzetközi rádiótávíróforgalom alapelvei. Segédlet. Összeáll.: Jókúthy Albert. Bp., 1941, Híradó Iskolaparancsnokság. Papírkötésben, jó állapotban.
Ferenczi Sándor: Katasztrófák a nemi működés fejlődésében. Pszichoanalitikai tanulmány. Bp., [1928], Pantheon. Aranyozott, bordázott gerinccel, félbőr kötésben; a lapok kicsit foltosak, a gerince félig levált, egyébként jó állapotban.
Kerékjártó Gyula: Vasuti anyagkezelés. Kézirat, csak magánhallgatók részére. Bp., 1915, Jókai és Löbl Mór. Kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.