Könyvek: Minikönyvek

Tételek száma: 60

Gellért Tibor: A miskolci csata. Miskolc, 1983. Minikönyv, 336. számozott példány, készült 600 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, az elő- és hátlapon lakkozott, faragott fa borítással, jó állapotban.
13034.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Dobi Sándor et al.: Ózd és környéke Miskolc, 1983. Minikönyv, 252. számozott példány, készült 500 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, az előlapon Ózd címerével díszített fém plakettel, jó állapotban.
13035.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Németh Tibor dr. (szerk.): A honvédelmi törvény és fontosabb végrehajtási jogszabályai. Veszprém, 1978. Aranyozott vászon kötésben.
13036.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Halhatatlan szerelem. Bp., 1978. Minikönyv, készült 300 példányban, kiadói aranyozott műbőr kötés. Gerinc sarkainál kopott.
13037.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
B. Fábri Magda: Hajógyártók dicsérete. Dunaújváros, é.n., Magyar hajó- és Darugyár. Egészvászon kötésben. Papír védőborítóval.
13038.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Babits Mihály: Jónás könyve. Leírta és rajzolta Borsos Miklós. Bp., 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Borsos Miklós (1906-1990) szobrász, grafikus illusztrációival. Minikönyv, kicsit kopott, aranyozott műbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
13039.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Latin nyelvtan dióhéjban I-II.(Alaktan, Mondattan). Negyedik kiadás. Veszprém, 1897-1899, Krausz Armin Fia könyvkereskedése. Kiadói aranyozott egészbőr kötés, kissé kopott állapotban.
13040.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Magyar Nemzeti lant. Összeáll.: Bóka László, előszó: Babits Mihály. Bp., 1990. Az 1940-es Officina-kiadás reprintje. Minikönyv, a Tótfalusi Kis Miklós Nyomdaipari Műszaki Szakközépiskola gyakorlópéldánya, kereskedelmi forgalomba nem került. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13041.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ujabb magyar költők. Lyrai anthologia 1890-1910. Vál. Elek Artur. Bp., 1988. Az 1911-es Nyugat-kiadás reprintje. Minikönyv, az 54. sz. Ságvári Endre Nyomdaipari Műszaki Szakközépiskola gyakorlópéldánya, kereskedelmi forgalomba nem került. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13042.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Babits Mihály: Herceg, hátha megjön a tél is! Bp., 1992. Az 1911-es Nyugat-kiadás reprintje, függelékként Sík Sándor költő és mások érdekes Babits-írásaival. Minikönyv, a Tótfalusi Kis Miklós Nyomdaipari Műszaki Szakközépiskola gyakorlópéldánya, kereskedelmi forgalomba nem került. Benne az 1988-1992. évfolyam névsorával. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13043.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Babits Mihály: Recitativ. Bp., 1993. Az 1916-os Nyugat-kiadás reprintje. Függelékben több érdekes, Babitsról szóló írással, recenzióval. Minikönyv, a Tótfalusi Kis Miklós Nyomdaipari Műszaki Szakközépiskola gyakorlópéldánya, kereskedelmi forgalomba nem került. Benne az 1989-1993. évfolyam névsorával. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13044.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ecce poeta. Juhász Ferenc köszöntése. Szerk.: Kass János, Bihari Sándor, Farkas László. [Bp.], [1978]. Neves írók és költők írásaival, valamint többek között Nagy László költő és Kass János (1927-2010) grafikus rajzaival, Illyés Gyula kézzel írt levelének másolatával. Minikönyv, műbőr kötésben, az első néhány lap kijár, egyébként jó állapotban.
13045.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft