Ráth-Végh István: Az emberi butaság kultúrtörténete. Negyedik kiadás. Bp., 1943, Cserépfalvi. Kiadói félvászon kötés, Gerincnél kissé szakadt, belül a gerincnél kissé levált, egyébként jó állapotban.
Gárdonyi Géza munkái. 1-40 kötet,
Koronázási album. Ábrányi Emil, Ambrus Zoltán, Gróf Andrássy Gyula, Gróf Apponyi Albert, Beöthy Zsolt, Berzeviczy Albert, Heltai Jenő, Herczeg Ferenc, Kabos Ede, Gróf Khun-Héderváry Károly, Kiss József, Krúdy Gyula, Molnár Ferenc, Móricz Zsigmond, Rákosi Viktor, Szomaházy István, Báró Wlassics Gyula eredeti közleményeivel. Bató József, Bér Dezső, Csont Ferenc, Dudits Andor, Endrey Sándor, Gedő Lipót, Herman Lipót, Honti Nándor, Komáromi-Kacz Emőke, Pólya Tibor, Pór Bertalan, Rippl-Rónai József, Rudnay Gyula, Végh Gusztáv, Vészi Margit, Zádor István eredeti rajzaival és festményeivel. Bp., 1917, Az Érdekes Újság kiadása. Kiadói, Végh Gusztáv tervezte, illusztrált félvászon kötésben, gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal, (a gerinc sérült).
Tolnai Világlexikon I-XVIII. kötet, teljes sorozat, pótkötetek nélkül. Budapest, Tolnai Nyomdai Művészet és Kiadóvállalat Részvénytársaság Kiadása. Egészvászon kötésben, dombornyomott borítóval. Átlagos állapotban
Kelemen, Emericus (Imre): Institutiones juris privati hungarici, quas nobilis juventutis Hungariae usibus conscripsit II.-III. kötetek. Budae, 1818. Korabeli félbőr kötésben
Landgesetz- und Regierungsblatte für das Kronland Ungarn. 1851. Fél évfolyam. 674p. Ferencz József, Haynau és Geringer rendeleteivel. Korabeli félvászon kötésben.
Talmud Babli. Babylonischer Talmud. Tractat Berachoth Segensprüche. Mit deuscher Uebersetzung und den Commentaren Raschi und Tosephoth nebst verschiedenen Verbesserungen aller früheren Ausgaben... Einleitung... Dr. E. M. Pinner. Bd. I. (Alles Erschienene) Berlin, 1842, Eigenthum des Verfassers. Héber-német kétnyelvű kiadvány egyetlen megjelent, folio kötete, korabeli papírkötésben, kissé viseltes állapotú /
Hebrew-German bilingual edition, folio volume, first edition, all published, in paper binding, somewhat worn condition