Eger, 1792. A Püspöki betűkkel. 1 t. címkép 4 sztl. lev. 411p.
Későbbi félbőr kötésben, jó állapotban
Plinius Caecilius Secundus, Caius: Epistolae et panegyricus. Ed. Iohannes Minellius [Jan Minelli]. Lipsiae, 1741, Maur. Georg. Weidmann. Gazdag kommentáranyaggal ellátva. Későbbi kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Ráth-Végh István: Új butaságok az emberiség kultúrtörténetéből. Bp., 1939, Cserépfalvi. Kiadói egészvászon kötés, kissé szakadt védőborítóval, jó állapotban.
Cicero, Marcus Tullius: Epistolae ad familiares. Ed. Philibertus Quartier. Tyrnavia, 1756, Typis academicis Societatis Jesu. Az 1726-os velencei kiadás újranyomása. Érdekes possessori bejegyzésekkel. Kopott bőrkötésben, a kötéstábla és az első egy-két lap némileg megviselt, néhol foltos, egyébként jó állapotban.
Koszorú. Erdélyi, felvidéki, vajdasági írások. Az 1931-es Könyvnap könyve. Bp., 1931, Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Országos Egyesülete. Többek között Áprily Lajos, Dsida Jenő, Kemény János, Mécs László, Nyirő József, Tamási Áron és mások írásaival, verseivel. Műbőr kötésben, jó állapotban.
Becanus, Martinus [Martin van der Beeck]: Manuale controversiarum in V. libros distributum. Colonia Agrippina [Köln], 1697, Franciscus Metternich. Tulajdonosi bejegyzésekkel. Megviselt bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
[Fuchs, Xaverius Franciscus:] Methodus recte gubernandi parochiam et dirigendi animas in S. Tribunali poenitentiae. Pars secunda. Tyrnaviae, 1803, Typis Venceslai Jelinek. Mellékötve: Moralis philosophiae Christianae de virtutibus et vitiis tractatus. Posonii, 1803, Typis Georgii Alosii Belnay. A kötet elején a szerző, Fuchs Xavér Ferenc (1744-1807) nyitrai püspök, későbbi egri érsek, Heves és Külső-Szolnok vármegye örökös főispánjának Jakob Adam (1748-1811), a korszak elismert rézmetszője által metszett egészoldalas portréjával. Aranyozott gerincű, kicsit szakadt egészbőr kötésben, egyébként jó állapotban.