Festmények és grafikák Tételek száma: 264
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
918765
10236
221
100
Jelzés nélkül: Férfi fej , olaj, karton, 50×34 cm 918713
10237
221
100
Jelzés nélkül: Női akt vázlat, szénrajz 60x43cm 794032
10238
221
Jelzés nélkül: Szénásszekér a jegenyefasorban. Olaj, vászon, sérült antik keretben, 63×47 cm 808845
10239
221
Jelzés nélkül: Álomban. Olaj, vászon-rétegelt fa, 56×37 cm 918760
10240
221
Jelzés nélkül: 2 linómetszet 10db vegyes minőségű nyomatban 21,5x30,5cm 932180
10241
221
Jelzés nélkül: Oázis. Olaj, vászon, keretben, 80×50 cm 932170
10242
221
Jelzés nélkül: Teherhajó. Olaj, vászon, keretben, sérült vászon, 60×80 cm 908262
10243
221
Jelzés nélkül: Vadász kutyák. Olaj, fűrészelt fa törzs szeleten, 53×22 cm 918166
10244
221
Jelzés nélkül: Lány a domboldalon. Olaj, vászon, felcsavarva, 60×80 cm 957277
10245
221
24000
Jelzés nélkül: Utca részlet. Olaj, vászon, keretben, 60×70 cm 949461
10246
221
24000
Jelzés nélkül: Kék masnis lány. Olaj, vászon, keretben, 70×50 cm
955392
10247
221
Jelzés nélkül: Lány korsóval. Olaj, vászon, 52×58 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft