Válogatott porcelánok és üvegtárgyak Tételek száma: 32
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
925228
12699
218
Selected porcelain and glassware
Hollóházi áttört bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, m:11 cm, d:10,5 cm 925695
12700
218
Wedgwood "The Recital" dísztányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:20,5 cm 926483
12701
218
Colditz süteményes tányér (6db) , matricás, jelzett, hibátlan, d:19 cm 926711
12702
218
Apulum süteményes készlet, nagy tányér sérült, matricás, jelzett 926642
12703
218
Jelzett mókus és fácán figura, egyiken hajszálrepedésekkel, m:14 és 17 cm 927731
12704
218
Wallendorf pelikán, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:8 cm 927726
12705
218
Cipész inas, kézzel festett, német, jelzés nélkül, hibátlan, m:11 cm 926411
12706
218
Nagy porcelán tétel, többsége hibátlan, összesen: 12 db 925657
12707
218
Füles kiöntő, fújt tejopál színben, hibátlan, m:23 cm 925663
12708
218
Madaras váza, sav maratott, jelzett (SN), apró csorba a peremen, m:18 cm 925684
12709
218
Füles kiöntő, fújt mangán és rubin színekben, hibátlan, m:23 cm 926407
12710
218
Nagy kerámia tétel, többsége hibátlan, összesen: 24 db Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft