Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 37

Lübcke-Semrau: Grundriss der Kunstgeschichte I.-VI. Teljes! / full! Esslingen 1910-1921. Neff Verlag. Egsézvászon kötésben, kifogástalan állapotban / In linen binding in nice condition
12709.

Lübcke-Semrau: Grundriss der Kunstgeschichte I.-VI. Teljes! / full!
Esslingen 1910-1921. Neff Verlag. Egsézvászon kötésben, kifogástalan állapotban / In linen binding in nice condition

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Knackfuß, Zimmermann: Allgemeine Kunstgeschichte I.-III. Band I: Kunstgeschichte des Altertums und des Mittelalters bis zum Ende der romanischen Epoche - Band II: Kunstgeschichte der Gotik und der Renaissance - Band III: Kunstgeschichte des Barock, Rokoko und der Neuzeit. Bielefeld und Leipzig, 1900/1900/1903. Verlag von Velhagen & Klasing,
12710.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Folnesics Josef: Innenräume und Hausrath der Empire- und Biedermeierzeit in Österreich und Ungarn. Wien. 1903. Anton Schroll, Nagyméretű mappa Ausztria-Magyarország belsőépítészetéről, 69 fénynyomatú kép mappában. Mappa megviselt, táblák nagy része kissé koszos, de hiánytalan. / 69 light-printed tables in mappa. Worn condition. 30x41 cm
12711.

69 light-printed tables in mappa. Worn condition. 30x41 cm

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Miller, Judith&Martin: Millers antiques proce guide. Volume XIII. London, 1992, Millers Publications. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban /hardcover binding, good condition.
12712.

Miller, Judith&Martin: Miller's antiques proce guide. Volume XIII. London, 1992, Millers Publications. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban /hardcover binding, good condition.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
12713.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
P. G. Konody: The Uffizi Galery, with fifty of the paintings and drawings of Turner reproduced in colour London, 1910. T. C. & E. C. Jack. Egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban / in nice condition
12714.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hind, C. Lewis: Turners Golden Visions: with fifty of the paintings and drawings of Turner reproduced in colour London, 1910. T. C. & E. C. Jack. Egészvészon kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban / in nice condition
12715.

Hind, C. Lewis: Turner's Golden Visions: with fifty of the paintings and drawings of Turner reproduced in colour London, 1910. T. C. & E. C. Jack. Egészvészon kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban / in nice condition

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Domanovszky Sándor (szerk.): Magyar művelődéstörténet V. kötet, Az új Magyarország. 30 mellékelettel és 504 képpel. Bp., 1939, Magyar Történelmi Társulat. Bordázott gerincű félbőr kötés, néhol kissé sérült, jó állapotban.
12716.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Farkas Lajos: A vésnök. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Ábrákkal és fotókkal illusztrált, kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
12717.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12718.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Magyar Képtár, A Magyar Nemzeti Galéria festészeti gyűjteménye. Bp., 1976, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kissé piszkos kiadói egészvászon kötés szakadt védőborítóval, egyébként jó állapotban.
12719.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Atterbury, Paul-Tharp, Lars: Régiségek képes enciklopédiája. Bp., Panoráma. Rengeteg színes fotóval illusztrált, kissé piszkos kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
12720.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft