800 Ft
2,16 EUR, 2,35 USD
Écsy Ö. István (szerk.): Csurgói Diákalbum. 1931, Csurgói Ref. Csokonai Vitéz Mihály Reálgimnázium Öregdiákjainak Szövetsége. Képekkel illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas állapotban.