Könyvek: Zene Tételek száma: 5
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
762684
12581
201
4400
Books: Music
Bloch József: A hegedűjáték és tanítási módszere. (Methodika) 80 ábrával és 670 hangjegy példával Bp., 1919. Rozsnyai Károly Könyv-és Zeneműkiadó Hivatala Az Orsz. Magyar Zeneakadémia tananyaga. Félvászon kötésben 795277
12582
201
Books: Music
Pálóczi Horváth Lajos: Népünk dalai. Budapest 1943. Turul. Gyűrődések a kötésen 794667
12583
201
Books: Music
Molnár Antal: Népszerű zeneesztétika; Bp., 1940 Széchenyi Irodalmi Intézet. Borító kissé megviselt 794694
12584
201
Books: Music
Schultz Béla: Bevezetés a művészetbe Bp., 1922. Pantheon 194p. Gazdag képanyaggal. Jó állapotú egészvászon kötésben 794645
12585
201
Books: Music
Romain Rolland: Zenei miniatűrök Bp., é.n. Dante Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft