Porcelán Tételek száma: 149
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
638406
11125
180
Herendi Apponyi mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm /Handpainted Herend porcelain vase 638317
11126
180
4400
Herendi Apponyi mintás cipő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:10 cm, m:5 cm
/Handpainted Herend porcelain shoe 638316
11127
180
Herendi Apponyi mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:13 cm
/Handpainted Herend porcelain bowl 638326
11128
180
Herendi Apponyi mintás rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, rózsán nagyon apró lepattanás, d:8 cm, m:8 cm /Handpainted Herend porcelain candy dish 638333
11129
180
Herendi Apponyi mintás szív alakú, rózsás nagy bonbonier, kézzel festett, jelzett, sérült, h:14 cm, m:12 cm /Handpainted Herend porcelain candy dish 638334
11130
180
14000
Herendi Apponyi mintás szív alakú, rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, sérült, h:11 cm, m:9 cm /Handpainted Herend porcelain candy dish 638173
11131
180
Herendi puttó figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm / Herend porcelain figure, flawless condition 638193
11132
180
Herendi mézet cipelő maci, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm/ Handpainted Herend porcelain bear 638184
11133
180
14000
Herendi csizmás kandúr, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm / Herend porcelain figure, flawless condition 643532
11134
180
Herendi Rothschild mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm/ Herend porcelain vase 581461
11135
180
26000
Herendi Juhász a pulijával, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:20 cm
543158
11136
180
80000
Gyönyörű kézzel festett virágokkal és levelekkel díszített jelzett Herendi porcelán bonbonier kaméleon alakú fogantyúval hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Herend chinaware bonbonier with chameleon shaped handle in flawless condition 15cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft