Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 77
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
610998
12249
180
Ferenczi Zoltán: Báró Eötvös József. Budapest 1903. NyL kötésben. 607055
12250
180
Mikszáth Kálmán: Tisztelt Ház. Bp., 1932, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban 640903
12251
180
Remekírók képes könyvtára: Niebelung ének I. + Kisfaludy Károly munkái I. Bp., Lampel. Leszik féle liliomos egészvászon kötésben 643019
12252
180
Sienkievicz Henrik: Quo Vadis? II. Bp., 1901, k.n. Kiadói, Gottermayer-féle, szecessziós, festett egészvászon kötésben, Löschinger Hugó rajzaival, jó állapotban 643374
12253
180
Dickens Károly: Copperfield Dávid élete és viszontagságai. Budapest 1915. Franklin Társulat. 638815
12254
180
Fóthy János: Orth János tragédiája - a főherceg akit elnyelt a tenger. Bp., 1923 Légrády 119p. (felvágatlan) 627499
12255
180
Saintine B. X.: Három királyné - regényes korrajz két kötetben. Ford.: Csukássi József. Bp., 1870 Lauffer Vilmos. 2 kötet aranyozott egészvászon kötésben 610255
12256
180
Bp. 1930. Fővárosi Könyvk. 448 p. 621. számú példány. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, gerincén kis hibákkal 625088
12257
180
Horváth János: A magyar irodalmi műveltség kezdetei. Szent Istvántól Mohácsig. Bp., 1944, Magyar Szemle Társaság. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotú 603825
12258
180
Szücsi József: Bajza József. Budapest 1914. MTA kiadása. Jó állapotban 638872
12259
180
Schidlof: A rokonszenves fellépés művészete - modern társadalmi érintkezés szabályai. Bp., 1933. Lingua 638019
12260
180
Maurer Mihály: A helyes magyar beszéd és írás gyakorlókönyve. Temesvár 1911. Polatsek-féle Könyvkereskedés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft