Porcelán

Tételek száma: 160

Figyelő oroszlán, csehszlovák porcelán, jelzett, h:23 cm, m: 12 cm
11256.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Lovat ábrázoló kézzel festett iparművész porcelán figura / Chinaware horse figure 19cm
11257.

Lovat ábrázoló kézzel festett iparművész porcelán figura /
Chinaware horse figure 19cm

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1920 6 személyes porcelán teáskészlet, egy csésze hiányzik /  Porcelain tea set (one cup missing)
11258.

cca 1920 6 személyes porcelán teáskészlet, egy csésze hiányzik /
Porcelain tea set (one cup missing)

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Kínai jelzéssel ellátott porcelán műzlis tányér / Chinaware carael bowl with Chinese mark 12x6cm
11259.

Kínai jelzéssel ellátott porcelán műzlis tányér /
Chinaware carael bowl with Chinese mark 12x6cm

Kikiáltási ár:
800 Ft

3db kézzel festett jelzett porcelán kutya figura / Handpainted chinaware dog figures 6cm
11260.

3db kézzel festett jelzett porcelán kutya figura /
Handpainted chinaware dog figures 6cm

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

11261.

Kikiáltási ár:
800 Ft

11262.

Kézzel festett aranyozott jelzés nélküli sorszámozott porcelán hölgy figura rózsákkal hibátlan állapotban/
Handpainted numbered chinaware figure in flawless condition 22x25cm

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

6 személyes komplett porcelán kávéskészlet / Porcelain coffee set, complete
11263.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Jelzés nélküli porcelán akt szobor / Chinaware nude sculpture 28cm
11264.

Jelzés nélküli porcelán akt szobor /
Chinaware nude sculpture 28cm

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szolídan aranyozott, matricás porcelán bonbonier / Chinaware bonbonier 10x6x7cm
11265.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

XX. század elejéből származó nagyméretű porcelán kancsó javított csőrrel / Chinaware jug (repaired) 32cm
11266.

XX. század elejéből származó nagyméretű porcelán kancsó javított csőrrel /
Chinaware jug (repaired) 32cm

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Festett porcelán-fajansz asztali lámpa /  Porcellain-fayance table-lamp 28 cm
11267.

Festett porcelán-fajansz asztali lámpa /
Porcellain-fayance table-lamp 28 cm

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft