Festmények és grafikák Tételek száma: 331
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
570085
10253
169
19000
Zsignár István (1930-2002): Tisza 1987, akril, papír, paszpartuban, 33×49 cm 542224
10254
169
120000
Zsóri Balogh Erzsébet: Tűzzománc szárnyasoltár fa kerettel. / Enameled altar. 100x90 cm
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
557381
10255
169
Zugor Zoltán: Motorcsónakon, szén, papír, paszpartuban, 85x66cm 484863
10256
169
3db klf technikával készült rajz (ceruza, filc, akvarell) 556105
10257
169
80000
Festmény tétel: cca 1930 Sulkowszky Zoltán és Bartha Gyula világot körülutazó motoros-páros festményei. Pintye Rudolf (1902-?): 2db portré (Sulkowszky, Bartha) olaj, vászon, jelzett, (2×) 40×37 cm Incze Béla (?-?): A Harley-Davidsonnal, olaj, vászon, jelzett, 46 ×38 cm / 567172
10258
169
Három darab jelzés nélküli rézkarc, Budapest nevezetes helyeiről, üvegezett kerettel (3×) 13×18 cm 567185
10259
169
Három darabos kép tétel: Pethes L jelzéssel pipázó öreg, Horváth jelzéssel juhász, olvashatatlan jelzéssel vitorlázók, mind olaj, vászon és farost, kisebb hibákkal, 23×33 cm 567042
10261
169
1971 Parizsi hotel menükártyája szignós rézkarccal és európai cserkészvezetők aláírásával a belsején / Paris Hotel menu-card with signed engraving. Boy -scout signatures on the inside 519187
10262
169
Azonosítatlan jelzéssel: Tájban. olaj, vászon. 80x60 cm keretben 476836
10263
169
Nagyméretű dekoratív olajnyomat pár ismeretlen jelzéssel 2db-50x100cm 526368
10264
169
Ismeretlen jelzéssel: Halottnak a csók, olaj-farost, üvegezett keretben 61x75cm 568171
10265
169
Ismeretlen jelzéssel: Aktvázlatok, grafit/akvarell, papír, 40x29,5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft