Könyvek: Tudomány Tételek száma: 43
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
498426
12598
165
Books: Science
Ternai Zoltán: A gépkocsi. Bp., 1962, Műszaki könyvkiadó. Szövegközi illusztrációkkal és színes mellékletekkel, kiadói félvászon kötésben 523747
12599
165
Books: Science
Ternai-Keller: Hivatásos gépkocsivezetők tankönyve melléklettel. Bp., 1973 Műszaki könyvkiadó 476330
12600
165
Books: Science
4db autós témájú könyv: Dacia 1300, Autós műszaki tankönyv, Magyarország autóatlasza, BA-3 típusú gépkocsik javítási utasítása 529977
12601
165
Books: Science
Kolibri könyvek sorozat - Horváth Árpád: Órák, Móra Könyvkiadó, Bp. 1988, sok színes képpel, kiadói kemény papírkötésben 412016
12602
165
Books: Science
Lósy-Schmidt Ede - Barát Béla (szerk.): Technikai lexikon. I.-II. köt Bp. 1928. Győző Andor, Aranyozott kiadói egészvászon kötésben (egy gerincen és 2 lapon apró hibák, de összeségében jó állapotban) 530974
12603
165
Books: Science
Mezey Bertalan: Elektrotechnikai Gyakorlati Alapismeretek. Bp., 1913. 548p. Kissé foszlott egészvászon kötésben 546836
12604
165
Books: Science
Walter Tibor: A repülő ember. Bp. 1942 Magy. Repülő Sajtóváll. és Stádium. 184p. kétoldalas fotók. Félvászon kötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft