Militária

Tételek száma: 62

1934 HMS Nelson az akkori világ legnagyobb csatahajója zátonyra futva. Keystone sajtófótó, hátoldalt képaláírással 1934 HMS Nelson ran aground. Keystone press photo 21x16 cm
11540.

1934 HMS Nelson az akkori világ legnagyobb csatahajója zátonyra futva. Keystone sajtófótó, hátoldalt képaláírással
1934 HMS Nelson ran aground. Keystone press photo 21x16 cm

Kikiáltási ár:
3 500 Ft
9,46
10,29
1936 A Brit flotta dísszemléje sajtófótó / 1936 Parade of the British fleet. Press photo 21x16 cm
11541.

1936 A Brit flotta dísszemléje sajtófótó /
1936 Parade of the British fleet. Press photo 21x16 cm

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
11542.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
cca 1915 Egy füzetnyi térképvázlat az 1914. évi I. világháborús balkáni hadmozdulatokról (p49), és egy térkép a k. u. k. hadsereg elhelyezéséről 1897-ből
11543.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Villach és Klagenfurt katonai vászon térkép. / Villach und Klagenfurt military map on canvas 50x38.5 cm
11544.

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Villach és Klagenfurt katonai vászon térkép. /
Villach und Klagenfurt military map on canvas 50x38.5 cm

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Körösbánya katonai vászon térkép / Altenburg map on canvas 50x38.5 cm
11545.

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Körösbánya katonai vászon térkép /
Altenburg map on canvas 50x38.5 cm

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Le Guardie del Corpo di S. Santitia. A vatikáni gárda katonáinak klf egyenruháját ábrázoló 12 képes leporello (gerinc sérült) / Leporello with 12 pictures of the papal guard (spine faulty)
11546.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Magyar katonai sapka / Hungarian military hat
11547.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Régi 58-as méretű katonai pilotka
11548.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Piros szegélyes tiszti pilotka 12db klf jelvénnyel és 2db fegyvernemi karjelzéssel
11549.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Régi 56-os méretű fekete tengeralattjárós pilotka
11550.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
59-es méretű kék barett sapka jó állapotban
11551.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft