https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 142

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Erdélyi Csillagok. Arcok Erdély szellemi múltjából, Kolozsvár, 1935. Erdélyi Szépmíves Céh. Jó állapotban
11460.

Erdélyi Csillagok. Arcok Erdély szellemi múltjából, Kolozsvár, 1935. Erdélyi Szépmíves Céh. Jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Magyarország dicsősége/The Glory of Hungary / Bp., 20007 Aquila könyvkiadó Igényes, limitált példányszámú bibliofil kiadás gazdag képanyaggal
11461.

Magyarország dicsősége/The Glory of Hungary / Bp., 20007 Aquila könyvkiadó Igényes, limitált példányszámú bibliofil kiadás gazdag képanyaggal

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
2
Világnaptár 1909. a Magyar Hírlap ajándéka előfizetőinek. Bp. 1908, Jókai ny. Kiadói félvászon-kötésben.
11462.

Világnaptár 1909. a Magyar Hírlap ajándéka előfizetőinek. Bp. 1908, Jókai ny. Kiadói félvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Tauffer - Tóth: A Nőgyogyászat kézikönyve I. kötet, Bp., 1917, Franklin, összesen 268 részben színes rajzzal, egészvászon kötésben (javításra szoruló gerinc)
11463.

Tauffer - Tóth: A Nőgyogyászat kézikönyve I. kötet, Bp., 1917, Franklin, összesen 268 részben színes rajzzal, egészvászon kötésben (javításra szoruló gerinc)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Kiss-Szentágothai: Az ember anatómiamájának atlasza I.-III. kötet, Bp., 1959 Medicina. Egészvászon kötésben, szép állapotban
11464.

Kiss-Szentágothai: Az ember anatómiamájának atlasza I.-III. kötet, Bp., 1959 Medicina. Egészvászon kötésben, szép állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
1
De Kruif: Bacillus vadászok, Ford.: Detre László. Bev.: Entz Béla. Magyar vonatkozásokkal kiegészitette: Győry Tibor, Bálint Nagy István. Bp., 1933, Gutenberg, aranyozott egészvászon kötésben, gerincén apró sérülésekkel
11465.

De Kruif: Bacillus vadászok, Ford.: Detre László. Bev.: Entz Béla. Magyar vonatkozásokkal kiegészitette: Győry Tibor, Bálint Nagy István. Bp., 1933, Gutenberg, aranyozott egészvászon kötésben, gerincén apró sérülésekkel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1925 A Budapesti kir. Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem almanachja 164p.
11466.

1925 A Budapesti kir. Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem almanachja 164p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Chatel Andor: A mozgásszervi betegségek. Bp., 1956 Művelt nép. Egészvászon kötésben
11467.

Chatel Andor: A mozgásszervi betegségek. Bp., 1956 Művelt nép. Egészvászon kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
4 db vegyes orvosi könyv és bekötött folyóirat (Orvosi Hetilap 1957/1 né.)
11468.

4 db vegyes orvosi könyv és bekötött folyóirat (Orvosi Hetilap 1957/1 né.)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1956 sajtója: túdósítások 1956-ból, Tudósítások kiadó 1989
11469.

1956 sajtója: túdósítások 1956-ból, Tudósítások kiadó 1989

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1968 Az Országos Mentőszolgálat Jubileumi Emlékülésének beszámolója 376p.
11470.

1968 Az Országos Mentőszolgálat Jubileumi Emlékülésének beszámolója 376p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Az ezeregyéjzsaka legszebb meséi Róna Emy rajzaival. Bp., 1956 Ifjúsági könyvkiadó. Illusztrált egészvászon kötésben
11471.

Az ezeregyéjzsaka legszebb meséi Róna Emy rajzaival. Bp., 1956 Ifjúsági könyvkiadó. Illusztrált egészvászon kötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
3

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz