Külföldi nemesfém és fém emlékveretek, plakettek, kitüntetések Tételek száma: 56
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
418007
31097
141
6500
Foreign precious commemorative medals, plaques, badges
Numizmatika
1825. Carolina pozsonyi koronázásának Ag emlékérme (2.2g) T:2 408158
31098
141
Numizmatika
Ausztria 2001. "Schaffenburg" Ag emlékérem (23.9g) T:BU 403772
31099
141
Numizmatika
DN. Francia Szenátus Ag emlékérem eredeti adományozói dísztokban Szign: Gayrard (92.3g) T:1 365014
31100
141
Numizmatika
ÉN. "Antonio Gramsci - Palmiro Togliatti" Ag emlékérem T:1 eredeti tokban 365011
31101
141
Numizmatika
ÉN. "Mao Tse Tung" Ag emlékérem T:1 eredeti tokban 365018
31102
141
Numizmatika
1964. "Palmiro Togliatti" Ag emlékérem (14,9g/35mm) T:1- 364281
31103
141
Numizmatika
1725. Szent Péter és Pál Br emlékérem/1725. St. Peter and Paul brass medallion 364270
31104
141
Numizmatika
18-20.század eleje Ausztria Máriazell, 18 különféle szép állapotban lévő kegyérme/Austrian medals of the shrine of Mariazell 18 pieces in fine condition 364118
31105
141
Numizmatika
1858.Bohémiai Hazafias Gazdasági Társaság vésett fém emlékérme Josef Jedlicka részére T:1- ph. (nagyon szép emlékérem) szignózott."Jos.Lerch F Prag" 364016
31106
141
Numizmatika
18. század Feszületet és tömjénezést ábrázoló emlékérem fül nélkül T:3/18th cent.medallion represent-Crucifix and incense 363992
31107
141
Numizmatika
18. század Római kegy (zarándok) érem T:3 füles/18th century romanic grace medal 387584
31108
141
Numizmatika
I.vh. Bulgária. Vöröskereszt melljelvény vezető főnővérek számára készült, zománcozott és aranyozott részekkel, ritka darab! / Kingdom of Bulgaria Senior sisters breast badge R! Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft