Festmények és grafikák

Tételek száma: 805

Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Mediterrán jelenet. Rézkarc, papír, jelzett. 20,5×29 cm. Üvegezett fakeretben.
10132.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Pásztorfiú báránnyal (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Lapszéli apró lyukakkal. 25x37 cm
10133.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Strandolók a Dunánál (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. 19,5×32,5 cm
10134.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Szivárvány. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. 30x38,5 cm, üvegezett fakeretben
10135.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

10136.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Augusztin Márta (1976): Cím nélkül, 1999. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA. II/IX számozással. 61x25,5 cm
10137.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Augusztin Márta (1976): Víz-ember IV, 2000. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA. XI/III számozással. 29,5x33,5 cm
10138.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Axaméthy Gyula (1890-): Déli harangszó. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 29,5x38 cm
10139.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

B. Altai Ilona (?-): Brazília. Pasztell, papír, jelzett, lap teteje kartonra kasírozva, 29×22,5 cm
10140.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

10141.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

B. Hajdu László (1926-1998): Nicolas Cage portréja, olaj, vászon, jelzett, 80x60 cm
10142.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

B. Hajdu László (1926-1998): Virágok és világok (cím nélkül). Nyomat, papír, jelzés nélkül, 29,5×41 cm
10143.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft