Festmények és grafikák

Tételek száma: 805

Rudnay Gyula (1878-1957): Vágtató lovasok. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, Rudnay Gyula hagyatéka felirattal, üvegezett fakeretben, 15×19 cm, jobb alsó sarkában foltos.
10625.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ruzicskay György (1896-1993): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 50x70 cm / mixed technique on paper, unsigned, framed
10626.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Sárdy Brutus (1892-1970): Dombos táj, 1963. Olaj, vászon, jelezve balra lent, vakráma nélkül, sérült (festéklepergésekkel). 43x55 cm.
10627.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Sárdy Brutus (1892-1970): Dombos táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 42x54 cm
10628.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Sárdy Brutus (1892-1970): Napfényes erdőszéle. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 24,5x31,5 cm
10629.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Sárdy Brutus (1892-1970): Napos rét. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 40,5x54 cm
10630.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, felületi sérülésekkel, 42x57cm
10631.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

10632.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, jelzés nélkül 42x52cm
10633.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

10634.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Sáros András (1912-1983): Faluvége, Akvarell, papír. Üvegezett, keretben. üveg repedt 24x36 cm.
10635.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Sáros András Miklós (1945-): A két munkáspárt egyesülése. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×29,5 cm
10636.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft