Festmények és grafikák Tételek száma: 805
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3351217
10625
507
Rudnay Gyula (1878-1957): Vágtató lovasok. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, Rudnay Gyula hagyatéka felirattal, üvegezett fakeretben, 15×19 cm, jobb alsó sarkában foltos. 3433473
10626
507
Ruzicskay György (1896-1993): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 50x70 cm / mixed technique on paper, unsigned, framed 3436336
10627
507
24000
Sárdy Brutus (1892-1970): Dombos táj, 1963. Olaj, vászon, jelezve balra lent, vakráma nélkül, sérült (festéklepergésekkel). 43x55 cm. 3422225
10628
507
28000
Sárdy Brutus (1892-1970): Dombos táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 42x54 cm 3422265
10629
507
Sárdy Brutus (1892-1970): Napfényes erdőszéle. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 24,5x31,5 cm 3422232
10630
507
28000
Sárdy Brutus (1892-1970): Napos rét. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 40,5x54 cm 2879470
10631
507
26000
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, felületi sérülésekkel, 42x57cm 2879474
10632
507
26000
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, felületi sérüléssel, 42x59cm 2879478
10633
507
26000
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, jelzés nélkül 42x52cm 2879466
10634
507
19000
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, vakráma nélkül, jelzés nélkül 42x56cm 3252114
10635
507
Sáros András (1912-1983): Faluvége, Akvarell, papír. Üvegezett, keretben. üveg repedt 24x36 cm. 3377184
10636
507
Sáros András Miklós (1945-): A két munkáspárt egyesülése. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×29,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft