Festmények és grafikák Tételek száma: 805
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3420626
10048
507
38000
V. Bazsonyi Arany (1928-2011): Hegyi út. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 70×90 cm. 3420629
10049
507
38000
Joanovits István (1912-1995): Gerberák, 1981. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a Szinyei Merse Teremben, Szekszárdon, 1981-ben rendezett kiállításon. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 100×70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3420647
10050
507
38000
Kontraszty László (1906-1994): Téli nap, 1960-as évek eleje. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 35×42 cm. 3421119
10051
507
36000
Farkas Lajos (1919-1998): Hegyoldal. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, üveg sérült. 60x80 cm 3421175
10052
507
28000
Gebauer Ernő (1892-1962): Zenélő társaság. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. 70×100 cm 3410966
10053
507
32000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (13/40). 45,5x34 cm 3420645
10054
507
30000
Somogyi-Soma László (1927-2004): Akácvirág, 1977. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 60×80 cm. 3420495
10055
507
24000
Szekeres Emil (1934-2019): Présházak. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 60×80 cm 3397491
10056
507
Zala Tibor (1920-2004): Balatonakarattyai legenda, 1982. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 39,5x29,5 cm 3419225
10057
507
Gémes Gyula Mihály (-): Napfényes táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19x23cm 3411050
10058
507
140000
Konok Tamás (1930-2020): Kompozíció, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 75/17. Üvegezett fakeretben. 58×58 cm / Serigraphy on paper, signed, numbered: 75/17. .
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
3410873
10059
507
140000
Victor Vasarely (1908-1997): Kavicsok (Kervilahuen-BL). Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (14/90). Üvegezett fakeretben. 61x50 cm / Victor Vasarely (1908-1997): Kervilahuen-BL. Serigraphy on paper, signed and numbered (14/90). Framed. 61x50 cm
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft