https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Üvegtárgyak

Tételek száma: 404

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Iparművész fújt üveg páva, anyagában színezett, hibátlan, 9x7,5 cm
1
12568.

Iparművész fújt üveg páva, anyagában színezett, hibátlan, 9x7,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Iparművész fújt üveg békakirály, anyagában színezett, hibátlan, m: 6 cm
1
12569.

Iparművész fújt üveg békakirály, anyagában színezett, hibátlan, m: 6 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
3
 
Iparművész üveg rozmár figura, anyagában színezett, hibátlan, h. 6 cm
1
12570.

Iparművész üveg rozmár figura, anyagában színezett, hibátlan, h. 6 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Iparművész fújt üveg éticsiga, anyagában színezett, hibátlan, h: 6,5 cm
1
12571.

Iparművész fújt üveg éticsiga, anyagában színezett, hibátlan, h: 6,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
3
 
Murano art aranyhal figura, részben színezett üveg, jelzés nélkül, hibátlan, m: 11 cm
1
12572.

Murano art aranyhal figura, részben színezett üveg, jelzés nélkül, hibátlan, m: 11 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Verrerie Schneider Art Deco váza. Többrétegű, savmaratott, narancs színű öntött üveg váza Art Deco motívumokkal Francia, 1927-28 körül Jelzett: Charder és gravírozott: Le Verre Francais. Szép állapotban. m: 25,5 cm
1
12573.

Verrerie Schneider Art Deco váza. Többrétegű, savmaratott, narancs színű öntött üveg váza Art Deco motívumokkal Francia, 1927-28 körül Jelzett: Charder és gravírozott: Le Verre Francais. Szép állapotban. m: 25,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
379,40
EUR
,
437,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Peák István: Mária a kisdeddel. Tiffany üveg, jelzett, hátoldalán certifikációval, keretben. 25x19 cm (keretezett méret: 37x30 cm)
1
12574.

Peák István: Mária a kisdeddel. Tiffany üveg, jelzett, hátoldalán certifikációval, keretben. 25x19 cm (keretezett méret: 37x30 cm)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
EUR
,
281,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
4+1 db kraklé üveg pohár. Irán. Kézzel készített hutaüveg, anyagában színezett, hibátlan kb 15 cm / Iranian glassware
1
12575.

4+1 db kraklé üveg pohár. Irán. Kézzel készített hutaüveg, anyagában színezett, hibátlan kb 15 cm / Iranian glassware

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
EUR
,
137,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
6 db kraklé üveg pohár. Irán. Kézzel készített hutaüveg, anyagában színezett, hibátlan 15 cm / Iranian glassware
1
12576.

6 db kraklé üveg pohár. Irán. Kézzel készített hutaüveg, anyagában színezett, hibátlan 15 cm / Iranian glassware

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
EUR
,
137,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lalique bagoly asztaldísz. Részben savmaratott kristály, címkével és gravírozással jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
1
12577.

Lalique bagoly asztaldísz. Részben savmaratott kristály, címkével és gravírozással jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
EUR
,
112,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Talpas váza. Cseh, 19. sz. második fele, réteges barackszín és tejüveg, színes festéssel és aranyozással. Jelzés nélkül, kopással, peremén egy kis lepattant rész visszaragasztott, m: 22,5 cm /// Footed Vase. Czech, late 19th century, layered peach and milk glass, decorated with colored painting and gilding. Unmarked, with wear, and a small chipped area on the rim that has been reglued. Height: 22.5 cm
1
12578.

Talpas váza. Cseh, 19. sz. második fele, réteges barackszín és tejüveg, színes festéssel és aranyozással. Jelzés nélkül, kopással, peremén egy kis lepattant rész visszaragasztott, m: 22,5 cm /// Footed Vase. Czech, late 19th century, layered peach and milk glass, decorated with colored painting and gilding. Unmarked, with wear, and a small chipped area on the rim that has been reglued. Height: 22.5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
EUR
,
93,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1880, Bristol glass kétfüles taupe színű opalescent üveg váza. Viktoriánus bristoli öntött üvegmunka, zománcfestett vadrózsára szálló madár mintával, aranyozással. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 28,5 cm
1
12579.

cca 1880, Bristol glass kétfüles taupe színű opalescent üveg váza. Viktoriánus bristoli öntött üvegmunka, zománcfestett vadrózsára szálló madár mintával, aranyozással. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 28,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
EUR
,
118,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz