Porcelán

Tételek száma: 353

Ilmenau mintás hiányos mokkás készlet. (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
12375.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Delft 4 darab városkép mintás dísztányér, Hoorn, Enkhuizen, Harderwijk, Schokland városok képeivel, egyik darabon lepattanással, jelzett, d: 24 cm
12376.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Plateelbakkerij Ivora Manufaktúra: Vilma holland királynő uralkodásának 25. évfordulójára gyártott emléktányér, 1923. Jelzett, lepattanással, d: 24 cm
12377.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Drasche Sopron Civitas Fidelissima porcelán szobor, jelzett, tetején kis lepattanással, m: 10 cm
12378.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Bavaria csontszínű 6 személyes reggeliző szett, csészék alátéttel és desszertes tányérok, jelzett, kis kopással, d: 19 cm
12379.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Bavaria vintage 6 személyes reggeliző szett, csészék alátéttel és desszertes tányérok, jelzett, kis kopással, d: 19,5 cm
12380.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12381.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Aoi China japán madaras dísztál, jelzett, hibátlan, d: 31cm
12383.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Hummel kutyapár, sérüléssel, jelzett, m: 9,5 cm
12384.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

10 darab porcelán tejkiöntő, jelzettek, közte jó darabokkal, Meissen, Arzberg, stb., kis kopással, klf méretben.
12385.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

MZ virágmintás húsvéti tál, jelzett, hibátlan, d: 24 cm
12386.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Limoges Castel 24k aranyozott váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
12387.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft