Porcelán Tételek száma: 353
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3323272
12375
502
Ilmenau mintás hiányos mokkás készlet. (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL) 3395441
12376
502
Delft 4 darab városkép mintás dísztányér, Hoorn, Enkhuizen, Harderwijk, Schokland városok képeivel, egyik darabon lepattanással, jelzett, d: 24 cm 3395457
12377
502
Plateelbakkerij Ivora Manufaktúra: Vilma holland királynő uralkodásának 25. évfordulójára gyártott emléktányér, 1923. Jelzett, lepattanással, d: 24 cm 3395121
12378
502
Drasche Sopron Civitas Fidelissima porcelán szobor, jelzett, tetején kis lepattanással, m: 10 cm 3395627
12379
502
Bavaria csontszínű 6 személyes reggeliző szett, csészék alátéttel és desszertes tányérok, jelzett, kis kopással, d: 19 cm 3395824
12380
502
Bavaria vintage 6 személyes reggeliző szett, csészék alátéttel és desszertes tányérok, jelzett, kis kopással, d: 19,5 cm 3030161
12381
502
Ausztria, 19. sz., emlék kiöntő. Jelzés nélkül, repedéssel, kopással, m: 14 cm 3381259
12383
502
Aoi China japán madaras dísztál, jelzett, hibátlan, d: 31cm 3381265
12384
502
Hummel kutyapár, sérüléssel, jelzett, m: 9,5 cm 3385040
12385
502
3200
10 darab porcelán tejkiöntő, jelzettek, közte jó darabokkal, Meissen, Arzberg, stb., kis kopással, klf méretben. 3397334
12386
502
MZ virágmintás húsvéti tál, jelzett, hibátlan, d: 24 cm 3411199
12387
502
Limoges Castel 24k aranyozott váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft