Kerámiák Tételek száma: 190
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3340818
12160
502
Art-ceramics
3345365
12161
502
Art-ceramics
Kerámia dísztál. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan d: 27 cm 3382788
12162
502
Art-ceramics
Iparművész 6 darabos kupica szett, kis kopással, m: 5,5 cm 3379728
12163
502
Art-ceramics
Rerto kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 25 cm 3384801
12164
502
3200
Art-ceramics
Gömb alakú mázas kerámia asztaldísz, m: 14 cm 3384795
12165
502
Art-ceramics
Retro német faág mintás füles váza, jelzett, kis kopással, m: 14 cm 3382483
12166
502
Art-ceramics
Gál Béla: Asztaldísz. Jelzett, kis mázhibával, 18x16 cm 3379732
12167
502
Art-ceramics
Retro mázas kerámia váza, kézzel festett, hibátlan 19 cm 3379723
12168
502
Art-ceramics
Tófej kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 23 cm 3379724
12169
502
Art-ceramics
Tófej kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15 cm 3379451
12170
502
Art-ceramics
Hamersbach házi áldásos kerámia dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 28 cm 3279383
12171
502
Art-ceramics
Füstölőtartó. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan 12x12 cm m: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft