Bognár György (1944-) 1990. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Az Aradi Vértanúk Emlékére / Lázár Vilmos 1815-1849" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo GS8
Bognár György (1944-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - 1991 Pécs / Isten áldd meg a magyart" jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (31.1g/0.925/42.5mm) T:PP
Bognár György (1944-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - 1991, Debrecen / Isten áldd meg a magyart" aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
Bognár György (1944-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - 1991, Esztergom / Isten áldd meg a magyart" jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban (31,55g/0.925/42.5mm) T:PP fo.
Bognár György (1944-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - 1991, Esztergom / Isten áldd meg a magyart" jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (31.1g/0.925/42.5mm) T:PP
Bognár György (1944-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Debrecen" jelzett Ag emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal "110", dísztokban (31,4g/0.925/42mm) T:PP felszíni karc
Bognár György (1944-) 1991. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Láhner György" Ag és bronz emlékérem pár (34,81g/0.640/42,5 mm) T:UNC patina Adamo GS10