Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 369

1980. "Az 1705-ös szécsényi országgyűlés emlékére - II. Rákóczi Ferenc / Forgách-kastély - Kubinyi Ferenc Múzeum" kétoldalas bronz emlékérem + Tornay Endre András (1949-2008) DN "Balassagyarmat" kétoldalas bronz emlékérem + DN "Szeged" kétoldalas bronz emlékérem (32mm) T:AU
31515.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1980. "Az 1705-ös szécsényi országgyűlés emlékére - II. Rákóczi Ferenc / Forgách-kastély - Kubinyi Ferenc Múzeum" kétoldalas bronz emlékérem + Tornay Endre András (1949-2008) DN "Balassagyarmat" kétoldalas bronz emlékérem + DN "Tatabánya" kétoldalas bronz emlékérem (32mm) T:AU
31516.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1980. "MTI - Magyar Távirati Iroda 1880-1980 - Hungarian News Agency" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (70mm) T:AU
31517.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1980. "Sopronkőhidai Szövőgyár / 1955-1980" kétoldalas bronz emlékérem (88,5mm) T:AU,XF
31518.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1980. "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés" jelzett Ag kitűző (8,20g/0.835/21,5mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - V. Kubaszov - Farkas B. - L. Popov - V. Rjumin" jelzett Ag bélyegérem (3,30g/0.835/22x27mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - L. Popov - V. Rjumin - V. Kubaszov - Farkas B. / Interkozmosz" jelzett Ag bélyegérem (4,60g/0.835/22x37mm) a három együtt sérült eredeti tokban T:AU (eredetileg PP) patina
31519.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

1980. "TOTÉV 1950-1980" bronz plakett (109x70mm) T:AU
31520.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1982. "Gyula" egyoldalas, öntött bronz plakett (95mm) T:XF patina
31521.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1983. ",,Miénk az élet tavasza" (Juhász Gyula) Szeged 1983 / 75 éves a Szakszervezetek Szegedi Általános Munkáskórusa" kétoldalas bronz emlékérem eredeti, sérült műanyag tokban (42,5mm) T:AU
31522.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1983. "100 év a Termékminőság szolgálatában KERMI / 1883-1983 Budapest" fém emlékérem, plombált "ÁPV" tokban T:AU
31523.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1984. "30 éves a Hajós Alfréd úttörőház Vác 1954-84" kétoldalas bronz emlékérem, hátoldalán sárgaréz toldalékkal (87mm) T:XF
31524.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1984. "Szécsény mezővárosi rangra emelése emlékére 1334-1984 / HVNGARIAE KAROLVS REG (Károly Róbert)" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem eredeti, sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:AU
31525.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1985. "A mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium ötven éves 1935 - 1985" kétoldalas, öntött bronz plakett, dísztokban (~100-103mm) T:AU
31526.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft