Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 369

Simon Ferenc (1922-2015) 1985. "MÉE - A török uralom véget ért / A szolnoki vár 300 éve szabad 1685 1985" kétoldalas bronz emlékérem T:AU Adamo SK3
31419.

Simon Ferenc (1922-2015) 1985. "MÉE - A török uralom véget ért / A szolnoki vár 300 éve szabad 1685 1985" kétoldalas bronz emlékérem T:AU
Adamo SK3

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Soltra E. Tamás 2016. "István Bíró Civil Díj" peremen jelzett Ag emlékérem (100,84g/0.925/60mm) T:PP folt Csak 20db! Hungary 2016. "Judge István Civil Award" Ag commemorative medallion hallmarked on the edge. Sign.: Tamás E. Soltra (100,84g/0.925/60mm) C:PP spotted Only 20pcs!
31420.

Soltra E. Tamás 2016. "István Bíró Civil Díj" peremen jelzett Ag emlékérem (100,84g/0.925/60mm) T:PP folt Csak 20db!
Hungary 2016. "Judge István Civil Award" Ag commemorative medallion hallmarked on the edge. Sign.: Tamás E. Soltra (100,84g/0.925/60mm) C:PP spotted Only 20pcs!

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Somorjai László (1949-) DN "Sopron" + DN "Székesfehérvár" + DN "Visegrád" kétoldalas bronz emlékérmek (32mm) T:AU
31421.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szentirmai Zoltán (1941-) 1978. "MTV - XVIII. Miskolci TV fesztivál 1978" kétoldalas, öntött bronz plakett (71mm) T:AU, kis patina
31422.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Szervátiusz Tibor (1930-2018) 1992. "Sanctvs Ladislavs Rex 1192-1992 / Varadinvm 1692-1992" kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (164mm) + "Szent László emlékezete 1192-1992" kiadvány T:AU patina
31423.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Szolláth György (1927-2009) / Vadász György 1982. "Marcus Aurelius / MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-2019) 1986. "Debrecen 625 éve város - Nagy Lajos" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31424.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Tornay Endre András (1949-2008) DN "Balassagyarmat" (2xklf) kétoldalas bronz- és ezüstpatinázott bronz emlékérem pár + Gaál Gyula DN "Sárospatak" kétoldalas bronz emlékérem (32mm) T:AU
31425.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Tőrös Gábor (1934-2021) 1986 "Balogh Edgár 80 éves" bronz emlékérem (116mm) T:AU felül peremén lyukasztott.
31426.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Tőrös Gábor (1934-2021) DN "Illyés Gyula emlékére 1902-1983" bronz emlékérem (125mm) T:AU felül peremén lyukasztott.
31427.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Tőrös Gábor (1934-2021) DN "Szabó Dezső 1879-1945" bronz emlékérem (128mm) T:AU felül peremén lyukasztott
31428.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Tóth Sándor (1933-2019) / Szabó Géza (1939-2018) 1993. "Rippl-Rónai József 1861-1927 / MÉE XXIII. Vándorgyűlése, Kaposvár" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo KV2
31429.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Tóth Sándor (1933-2019) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete (MÉE) IX. Vándorgyűlése - Ópusztaszer - 1979. 5. 20." egyoldalas bronz emlékérem dísztokban (100mm) T:AU
31430.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft