Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 92

32804.

Ausztria DN egyoldalas törpés - gémes bronz plakett. Szign.: Franz Xaver Pawlik (32x40mm) T:AU
Austria ND one-sided bronze plaque. Sign.: Franz Xaver Pawlik (32x40mm) C:AU

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Izrael 1995. "Jeruzsálem 3000 éves" kétoldalas Cu-Ni emlékérem (39mm) T:UNC Israel 1995. "Jerusalem 3000 years old" two-sided Cu-Ni medallion (39mm) C:UNC
32805.

Izrael 1995. "Jeruzsálem 3000 éves" kétoldalas Cu-Ni emlékérem (39mm) T:UNC
Israel 1995. "Jerusalem 3000 years old" two-sided Cu-Ni medallion (39mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

32806.

Jugoszlávia 1978. "XI. Kongres Saveza Komunista Jugoslavije (A Jugoszláv Kommunisták Szövetségének 11. kongresszusa)" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (16,96g/0.925/38mm) T:AU (eredetileg PP) patina, folt
Yugoslavia 1978. "XI. Kongres Saveza Komunista Jugoslavije (11th Congress of the Alliance of Communists of Yugoslavia)" double-sided, hallmarked Ag medallion (16,96g/0.925/38mm) C:AU (originally PP) patina, spotted

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Kanada 1982. 1$ Ag "Centennial Dollar - Century Saskatoon / Bridging 100 years 1962-1982" az elkészült 100db-ból a "48"-as sorszámú tanúsítvánnyal, dísztokban (17,09g/0.999/33mm) T:AU (eredetileg PP) apró felszíni karcok
32807.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Kína DN "A mennyei templom" kétoldalas bronz (szuvenír) emlékérem (50mm) T:XF,VF China ND "The Heaven Temple" two-sided bronze (souvenir) commemorative medallion (50mm) C:XF,VF
32808.

Kína DN "A mennyei templom" kétoldalas bronz (szuvenír) emlékérem (50mm) T:XF,VF
China ND "The Heaven Temple" two-sided bronze (souvenir) commemorative medallion (50mm) C:XF,VF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kína DN "A Nagy Fal" kétoldalas bronz (szuvenír) emlékérem (50mm) T:XF,VF China ND "The Great Wall" two-sided bronze (souvenir) commemorative medallion (50mm) C:XF,VF
32809.

Kína DN "A Nagy Fal" kétoldalas bronz (szuvenír) emlékérem (50mm) T:XF,VF
China ND "The Great Wall" two-sided bronze (souvenir) commemorative medallion (50mm) C:XF,VF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kína DN "Nyári Palota" kétoldalas bronz (szuvenír) emlékérem (50mm) T:XF,VF China ND "The Summer Palace" two-sided bronze (souvenir) commemorative medallion (50mm) C:XF,VF
32810.

Kína DN "Nyári Palota" kétoldalas bronz (szuvenír) emlékérem (50mm) T:XF,VF
China ND "The Summer Palace" two-sided bronze (souvenir) commemorative medallion (50mm) C:XF,VF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kína DN "Palota Múzeum" kétoldalas bronz (szuvenír) emlékérem (50mm) T:XF,VF China ND "The Palace Museum" two-sided bronze (souvenir) commemorative medallion (50mm) C:XF,VF
32811.

Kína DN "Palota Múzeum" kétoldalas bronz (szuvenír) emlékérem (50mm) T:XF,VF
China ND "The Palace Museum" two-sided bronze (souvenir) commemorative medallion (50mm) C:XF,VF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Lengyelország 2007. "Kolej Linowa 2007 - Polskie Koleje Linowe 70-lecie PKL / Polskie Koleje Linowe 70-lecie PKL - Istniejemy od 1936 r. (Kábelvasút 2007 - Lengyel Kábelvasutak A PKL 70. évfordulója / Lengyel Kábelvasutak A PKL 70. évfordulója - 1936 óta létezünk)" aranyozott emlékérem (32mm) T:AU (eredetileg PP) Poland 2007. "Kolej Linowa 2007 - Polskie Koleje Linowe 70-lecie PKL / Polskie Koleje Linowe 70-lecie PKL - Istniejemy od 1936 r. (Cable Railway 2007 - Polish Cable Railways PKL 70th Anniversary / Polish Cable Railways PKL 70th Anniversary - We have been existing since 1936)" gilt commemorative medal (32mm) C:AU (originally PP)
32812.

Lengyelország 2007. "Kolej Linowa 2007 - Polskie Koleje Linowe 70-lecie PKL / Polskie Koleje Linowe 70-lecie PKL - Istniejemy od 1936 r. (Kábelvasút 2007 - Lengyel Kábelvasutak A PKL 70. évfordulója / Lengyel Kábelvasutak A PKL 70. évfordulója - 1936 óta létezünk)" aranyozott emlékérem (32mm) T:AU (eredetileg PP)
Poland 2007. "Kolej Linowa 2007 - Polskie Koleje Linowe 70-lecie PKL / Polskie Koleje Linowe 70-lecie PKL - Istniejemy od 1936 r. (Cable Railway 2007 - Polish Cable Railways PKL 70th Anniversary / Polish Cable Railways PKL 70th Anniversary - We have been existing since 1936)" gilt commemorative medal (32mm) C:AU (originally PP)

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Lengyelország DN "Franciszek Jóźwiak vezérőrnagy 1895-1966" kétoldalas bronz emlékplakett (70mm) T:XF, patina Poland ND "Gen Dyw Franciszek Jóźwiak Witold 1895-1966" two-sided bronze commemorative plaque (70mm) C:XF, patina
32813.

Lengyelország DN "Franciszek Jóźwiak vezérőrnagy 1895-1966" kétoldalas bronz emlékplakett (70mm) T:XF, patina
Poland ND "Gen Dyw Franciszek Jóźwiak Witold 1895-1966" two-sided bronze commemorative plaque (70mm) C:XF, patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

32814.

Lengyelország 1970 k. "Swinoujscie" kétoldalas bronz emlékérem (69mm) T:XF patina
Poland cca 1970. "Świnoujście" double-sided bronze medallion (69mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

32815.

Német államok / Poroszország / Köln 1865. "Általános Mezőgazdasági Kiállítás Köln 1865" ezüstözött bronz emlékérem (41mm) T:XF kis ph., patina
German States / Prussia / Cologne 1865. "Allgemeine Landwirtschaftliche Ausstellung zu Cöln 1865 (International Agricultural Exhibition in Cologne 1865)" silver plated bronze medal (41mm) C:XF small edge error, patina

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft