Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 369

Bognár György (1944-) 1989. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Poeltenberg Ernő" Ag emlékérem (34,96g/0.640/42,5mm) T:UNC kis patina Adamo GS7
31287.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Bognár György (1944-) 1990. "Erdélyért - Pro Transilvania" kétoldalas bronz emlékérem "Proof" jelzéssel (42,5mm) T:AU
31288.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Bognár György (1944-) 1990. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Kazinczy Lajos" Ag emlékérem (34,97g/0.640/42,5mm) T:UNC kis patina Adamo GS9
31289.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Bognár György (1944-) 1990. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Lázár Vilmos" Ag emlékérem (34,60g/0.640/42,5mm) T:UNC patina Adamo GS8
31290.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Bognár György (1944-) 1990. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Az Aradi Vértanúk Emlékére / Lázár Vilmos 1815-1849" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo GS8
31291.

Bognár György (1944-) 1990. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Az Aradi Vértanúk Emlékére / Lázár Vilmos 1815-1849" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
Adamo GS8

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Bognár György (1944-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - 1991 Pécs / Isten áldd meg a magyart" jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (31.1g/0.925/42.5mm) T:PP
31292.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

Bognár György (1944-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - 1991, Debrecen / Isten áldd meg a magyart" aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
31293.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Bognár György (1944-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - 1991, Esztergom / Isten áldd meg a magyart" jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban (31,55g/0.925/42.5mm) T:PP fo.
31294.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Bognár György (1944-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - 1991, Esztergom / Isten áldd meg a magyart" jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (31.1g/0.925/42.5mm) T:PP
31295.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

Bognár György (1944-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Debrecen" jelzett Ag emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal "110", dísztokban (31,4g/0.925/42mm) T:PP felszíni karc
31296.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

31297.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975" kétoldalas, aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
31298.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft