Fotó

Tételek száma: 642

cca 1910 5 db üvegnegatív klf témákkal 9x12 cm
17086.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

ca 1940 Kb 200 darabos vegyes fotó tétel, vasutas, Balaton, művészi és családi fotók, 6x9 cm méretben
17087.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

cca 1940-1950 Családi fotóalbum összesen kb. 120-130 db fotóval, közte pécsi, erdélyi felvételek (Békás-szoros), hölgy vadászpuskával, temetés, stb. Vászonborítású, kissé sérült albumban, 16,5x23x3 cm
17088.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1951-1967 Tag des deutschen Bergmannes, német bányászok napja, 19 db érdekes fotó, albumba rendezve, 18×13,5 cm
17089.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1941 Régi fotóalbum, benne balatoni autós körút, erdélyi városképek, tájképek, Sümeg, Badacsony, Sopron, Kolozsvár, stb., 8×6 cm-es fotókkal
17090.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1910 Gőzmozdony egy állomásnál, nagyméretű fotó kartonon, kissé sérült, foltos, 23,5x30 cm, karton: 29,5x36 cm / cca 1910 Locomotive at a station, large-size photo on cardboard, slightly damaged, stained
17091.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1890 Egyiptom, teveháton utazó férfi a gízai nagy piramis (Hufu-piramis vagy Kheopsz-piramis) és szfinx előtt (a hátoldali felirat szerint Popovics Sándor (Alexandru Popovici) (1836-1903) herkulesfürdői orvos, igazgató), nagyméretű fotó kartonon, a hátoldalon ceruzával írt feliratokkal, a karton szélein kis sérülésekkel, foltokkal, 20x23,5 cm, karton: 25x29 cm
17092.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1870-1890 Egyiptom, a Zangaki testvérek (Adelphoi Zangaki) a luxori kis templom oszlopsora előtt, nagyméretű fotó kartonon, Hippolyte Arnoux felvétele (jelezve jobbra lent), a karton szélén kisebb sérüléssel, 23x28 cm, karton: 24,5x32 cm
17093.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1870-1890 Egyiptom, Théba, szobor egy sír bejáratánál, a Zangaki testvérek (Adelphoi Zangaki) felvétele, nagyméretű fotó kartonon, kissé foltos, 28x22,5 cm, karton: 32x24,5 cm
17094.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1870-1890 Egyiptom, a karnaki templom részlete, a Zangaki testvérek (Adelphoi Zangaki) felvétele, nagyméretű fotó kartonon, kissé foltos, 22,5x27,5 cm, karton: 24,5x32 cm
17095.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1870-1890 Egyiptom, a karnaki templom részlete a szent tóval, a Zangaki testvérek (Adelphoi Zangaki) felvétele, nagyméretű fotó kartonon, kissé foltos, 22,5x28 cm, karton: 24,5x32 cm
17096.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1870-1890 Egyiptom, a luxori templom oszlopsora, a Zangaki testvérek (Adelphoi Zangaki) felvétele, nagyméretű fotó kartonon, kissé foltos, 22x28 cm, karton: 24,5x32 cm
17097.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft