Fotó Tételek száma: 642
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3329628
16469
502
600
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Tünődés. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 28x38 cm 3347641
16470
502
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Kezek. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 39x29 cm 3347547
16471
502
900
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Férfi arc. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x29 cm 3347640
16472
502
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Portrék. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 39x29 cm 3347638
16473
502
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Gyökérforma. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 39x29 cm 3347634
16474
502
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Bohóc. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x24,5 cm 3347552
16475
502
900
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Folyókanyar. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x29 cm 3347554
16476
502
900
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Tekintet. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38x28 cm 3347561
16477
502
900
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Reminiscentia. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x25 cm 2964556
16478
502
3200
Photo
Engi László: 11 db nagy méretű jelzett művészfotó részben kartonon, közte sérült, 30x19 cm és 40x30 cm közötti méretben 3184741
16479
502
Photo
Féner Tamás (1938-): Portrék (Scheiber Sándor, Karafiáth Orsolya, Vásári Tamás, Baranyi András, stb...), 8 db fotó karton ragasztva, jelzett, 15×10 cm 3349295
16480
502
7500
Photo
cca 1880 Michailovits Kornél Bács-Bodrog vármegye alispánja kitüntetéseivel, keményhátú fotó Rechnitzer János újvidéki műterméből, 10,5×6,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft