Fotó

Tételek száma: 642

G. Szántó András (1937-2002): Tünődés. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 28x38 cm
16469.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

16470.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

G. Szántó András (1937-2002): Férfi arc. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x29 cm
16471.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

16472.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

16473.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

16474.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

16475.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

16476.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

16477.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

16478.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

16479.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

cca 1880 Michailovits Kornél Bács-Bodrog vármegye alispánja kitüntetéseivel, keményhátú fotó Rechnitzer János újvidéki műterméből, 10,5×6,5 cm
16480.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft