Fotó

Tételek száma: 642

1931 Los Angeles, Szent István Hall alapkőletételének fotója, üvegezett modern keretben, nagyméretű. Rajta Láni Mátyás plébánossal is. Huddleston Photo Co. L.A. felvétele, a fotón szakadással, az egyik alsó sarkán hiánnyal, 25x65 cm, keret: 46x77 cm
16675.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

1917 Kisköre, Tisza-híd építése nagyméretű fotó, kartonon, 22,5x29,5 cm
16676.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

cca 1910-1920 A budai vár udvari kocsisai (fiákeresei), nagyméretű, kartonra kasírozott fotó Kallós Oszkár budapesti (Király u. 25.) műterméből (1923-tól József főherceg udvari fényképésze volt), a hátoldalon pecséttel jelzett, foltos karton, 19x24 cm, teljes méret: 30,5x35,5 cm
16677.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

cca 1920-1930 Fraknó vára, Rozália-kápolna, 8 db albumlapra ragasztott fotó, feliratozva, kb. 4,4×6 és 6×8,3 cm közötti méretben
16678.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

cca 1940 Tarnów, fotóalbum 20 db feliratozott fotóval, 17,5×12,5 cm
16679.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

16680.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

16681.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Külföldi utazásokról összegyűjtött fotók, képeslapok gyűjteménye (Velence, Prága, Krakkó, Tátra, stb.), összesen kb. 100 db, albumba beragasztva, 25x35x2,5 cm
16682.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

16683.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

16684.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

16685.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Rodosz város régi kikötője / Ciprus Limasszol. Kétoldalas jelzett fotó, magyar utazó által feliratozott karton 33x25 cm  cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Ciprus - Limassol / Port of Rhodes double sided photo inscribed by a Hungarian traveler on cardboard 33x25 cm
16686.

cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Rodosz város régi kikötője / Ciprus Limasszol. Kétoldalas jelzett fotó, magyar utazó által feliratozott karton 33x25 cm

cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Ciprus - Limassol / Port of Rhodes double sided photo inscribed by a Hungarian traveler on cardboard 33x25 cm

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft