Fotó

Tételek száma: 642

ca 1950 Rákosi Mátyást dicsőítő háttér előtti osztálykép fotólap
16807.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1880-1900 Erdélyi(?) népviseletes hölgyek, egyikük kezében gereblyével és kerámia kancsóval, keményhátú fotó, jelzés nélkül, alja vágott, 15,5x10 cm
16808.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

cca 1880-1900, 5 darab keménytáblás fotó nagyszebeni műtermekből, kopással, 16,5x10,5 cm alatt
16809.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

cca 1930, 3 darab vasutas építőbrigádokról készült fotólap
16810.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1880 4 darab keményhátú fotó marosvásárherlyi műtermekből, 16x11 cm alatt, közte kopás, gyűrődés
16811.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

cca 1880, 2 darab kabinetfotó tordai műtermekből, Munkácsy és Botár Imre műtermeiből, folttal, kopással, 16,5x11 cm
16812.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1935 2 darab festőművészekről és műveikről készült fotó, egyik hátoldalán "Mártírhalált halt a spanyol fronton, Rákosi brigád tagja" felirattal, 6x8,5 cm
16813.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

cca 1930, 2 darab fotó kolozsvári teniszezőkről, egyik sérült.
16814.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1900, 4 darab keménytáblás fotó aradi és békési műtermekből, kopással 16,5x11 cm alatt
16815.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1900-1910 Három fiatal hölgy fotója, kabinetfotó Kiss József csornai műterméből, sérült karton, 16,5x10,5 cm
16816.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1900-1910 Kisfiú játék kutyával és ostorral, kabinetfotó Salgó Sándor budapesti műterméből, szecessziós verzóval, 16,5x11 cm
16817.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1905 Wimmer Géza Pozsony vadászfotója, hátul feliratos, 15x11 cm
16818.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft