Fotó Tételek száma: 642
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3412646
16807
502
Photo
ca 1950 Rákosi Mátyást dicsőítő háttér előtti osztálykép fotólap 3326068
16808
502
Photo
cca 1880-1900 Erdélyi(?) népviseletes hölgyek, egyikük kezében gereblyével és kerámia kancsóval, keményhátú fotó, jelzés nélkül, alja vágott, 15,5x10 cm 3388828
16809
502
Photo
cca 1880-1900, 5 darab keménytáblás fotó nagyszebeni műtermekből, kopással, 16,5x10,5 cm alatt 3388797
16810
502
Photo
cca 1930, 3 darab vasutas építőbrigádokról készült fotólap 3388817
16811
502
Photo
cca 1880 4 darab keményhátú fotó marosvásárherlyi műtermekből, 16x11 cm alatt, közte kopás, gyűrődés 3388841
16812
502
Photo
cca 1880, 2 darab kabinetfotó tordai műtermekből, Munkácsy és Botár Imre műtermeiből, folttal, kopással, 16,5x11 cm 3388873
16813
502
Photo
1935 2 darab festőművészekről és műveikről készült fotó, egyik hátoldalán "Mártírhalált halt a spanyol fronton, Rákosi brigád tagja" felirattal, 6x8,5 cm 3388788
16814
502
Photo
cca 1930, 2 darab fotó kolozsvári teniszezőkről, egyik sérült. 3388825
16815
502
Photo
cca 1900, 4 darab keménytáblás fotó aradi és békési műtermekből, kopással 16,5x11 cm alatt 3325893
16816
502
Photo
cca 1900-1910 Három fiatal hölgy fotója, kabinetfotó Kiss József csornai műterméből, sérült karton, 16,5x10,5 cm 3364481
16817
502
Photo
cca 1900-1910 Kisfiú játék kutyával és ostorral, kabinetfotó Salgó Sándor budapesti műterméből, szecessziós verzóval, 16,5x11 cm 3261048
16818
502
Photo
1905 Wimmer Géza Pozsony vadászfotója, hátul feliratos, 15x11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft